Środa słonecznie i bezdeszczowo, ale chłodno, nocne mgły i przymrozki.

Temperatura 🌡: 7°C max. 8°C / Noc -2°C,
Wilgotność: 76%,
Ciśnienie: 1028 hPa stałe,
Wiatr 🌬: bezwietrznie, możliwe porywy do 10 km/h z różnych kierunków,
Biometeo: korzystne 😀.

Kolejny dzień chłodnego tygodnia, od rana z przymrozkami 🥶-2°C, obecnie słonecznie ☀️ z bezchmurnym niebem. Temperatura maksymalna, jakiej się spodziewamy 🌡8°C wybije na termometrach wczesnym popołudniem, a następnie zacznie dość szybko ⏬ spadać. W późniejszych godzinach może pojawić się 🌤 zmienne zachmurzenie z dominującą przewagą słońca. Dzięki ☀️ temu w naszym regionie występują korzystne warunki biometeo. Wieczór i noc 🌙☁️ spokojne, ale mgliste 🌫 ze zmiennym zachmurzeniem. Pierwsze mgły pojawią się około godziny 22:00 i wraz z upływem czasu będą się 🌫🌫 nasilać. Temperatura 🌡 2°C, ok godziny 1:00 pojawią się pierwsze przymrozki -1°C, do rana temperatura spadnie do 🥶 -2°C. Poraz kolejny przygotujmy się na rozmrażanie ❄🚗 aut.

⚠️Zalecamy zachowanie ostrożności 🚗🚶‍♂️🚶‍♀️🚴‍♂️🚴‍♀️ kierowcom, rowerzystom i pieszym‼ Ostrzeżenie dotyczy silnych mgieł, oraz możliwości pojawienia się ślizgawic ❄⚠️

Czwartek bezdeszczowy z 🌤 przejaśnieniami, bardziej chłodny ok. 🌡7°C w ciągu dnia do -4°C 🥶 w nocy. Według wstępnych prognoz będą to, ostanie ujemne temperatury w tym tygodniu.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl