Czwartek słoneczny, chłodny i bezdeszczowy. W nocy mgły i przymrozki.

Temperatura 🌡: 2°C max. 7°C / Noc -3°C,
Wilgotność: 82%,
Ciśnienie: 1027 hPa zacznie powoli maleć,
Wiatr 🌬: przeważnie bezwietrznie z możliwymi porywami do 10 km/h, podmuchy z kierunku południowo-zachodniego,
Biometeo: korzystne 😀.

Dziś w nocy doświadczyliśmy większych ❄ przymrozków, niż się spodziewaliśmy, miejscami minusowa temperatura osiągała 🌡-6°C. Pojawiły się też spodziewane 🌫 mgły, które potowarzyszyły nam do godzin porannych. Obecnie mamy czyste i bezchmurne ☀️ niebo, na którym w późniejszych godzinach może pojawić się zmienne 🌤 zachmurzenie. Cały dzień i nadchodząca noc bez opadów deszczu. Wieczorem 🌙 po raz kolejny mogą pojawić się narastające 🌫 mgły, które utrzymają się do rana. Temperatura minimalna ok 🌡-3°C z możliwym spadkiem do 🌡-5°C.

⚠️Z uwagi na mgły i możliwe przymrozki zalecamy wszystkim zachowanie ostrożności, tym bardziej ze względu na jutrzejsze święto, z którym wiąże się wzmożony ruch na drogach. 🚴‍♀️🚴‍♂️🚶‍♀️🚶‍♂️🚗🚙. Dodatkowymi utrudnieniami mogą być zmiany organizacji 🚧⛔ ruchu, wprowadzane w licznych miejscach.

Piątek z temperaturą maksymalną ok 🌡8°C, w ciągu dnia spodziewamy się bezchmurnego, lub słabo ☀️☁️ zachmurzonego nieba. Wieczorem chłodniej ok. 🌡5°C, a po godzinie 22 mogą pojawić się opady 🌧 deszczu. Temperatura minimalna ok 🌡3°C, jednak nadal nie możemy wykluczyć możliwości pojawienia się lokalnych 🥶 przymrozków.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl