Wtorek ponury chłodny i deszczowy. Ostrzegamy przed mgłami i smogiem!

Temperatura 🌡: 6°C max. 7°C / Noc 4°C,
Wilgotność: 89%,
Ciśnienie: 1007 hPa zmienne,
Wiatr 🌬: południowo-zachodni 4 km/h w porywach do 10 km/h,
Biometeo: niekorzystne 😴.

Wtorek już od godzin nocnych ☁️☁️ towarzyszy nam pełne zachmurzenie, wraz z przelotnymi 🌧 mżawkami. Po południu mogą pojawić się liczne 🌧🌧🌧 opady deszczu, a szanse ich występowania rosną z godziny na godzinę. Nie wykluczamy możliwości pojawienia się opadów 🌧 długotrwałych, które nieprzerwanie pozostaną z nami do środy. Cały dzień chłodny 🥶 i ponury, w związku z niekorzystnymi warunkami biometeo możemy odczuwać 😴 senność i brak chęci do jakiejkolwiek aktywności.

Ważne komunikaty ⚠️
⚠️🚨 Już po godzinie 16:00 istnieje ryzyko pojawienia się 🌫 mgieł, które będą się nasilać wraz z upływem czasu. W nocy ich intensywność chwilowo zmaleje, jednak mogą one utrzymywać się do następnego 🌫 dnia. W związku z dużym chłodem, pełnym zachmurzeniem i dość gęstymi mgłami informujemy o zagrożeniu powstawania 🤢 smogu. Jego wartości mogą kilkukrotnie przekroczyć normy 🚨⚠️ Zalecamy wszystkim zachowanie ostrożności⚠️

Środa podobnie jak dziś 🌧 deszczowa, przygnębiająca 😔 i niestety chłodniejsza. Temperatura 🌡max. w ciągu dnia ok. 6°C, w nocy spadnie do ok 2°C. Poprawa pogody według wstępnych prognoz nastąpi od czwartku, zmienne 🌤 zachmurzenie i małe szanse na opady, w weekend temperatury 🌡 poszybują kilka kresek ponad 10°C ⏫. Więcej szczegółów w kolejnych prognozach.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl