Apel dotyczący bezpieczeństwa przesłany przez mieszkankę naszej gminy!

🚨⚠️ Od mieszkanki naszej Gminy Pani Izabella Modrzyk otrzymaliśmy apel dotyczący bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych 🚶‍♂️🚶‍♀️🚗 w Mosinie! Prosimy o przeczytanie, udostępnianie i wzięcie udziału w dyskusji na naszym Facebook-owym profilu. 🚨⚠️

Apel do mieszkańców! Jeśli nie jest Wam obojętny los naszych dzieci i nie chcecie czekać, aż dojdzie do tragedii spróbujmy wspólnie znaleźć jakieś rozwiązanie na bezpieczniejsze przejście naszych dzieci na skrzyżowaniu ul. Mocka i ul. Rzeczpospolitej Mosińskiej. W załączeniu zdjęcia z dnia wczorajszego, ale taka sytuacja to codzienność. Dorosły ma problem z przejściem a co dopiero dzieci. Dnia 03.10.2019r. o godzinie 6.30 doszło tutaj do wypadku, potrącenia dziewczynki, w wyniku którego doznała wstrząśnienia mózgu i stłuczeń. Jeśli nie chcesz, aby doszło do tragedii zareaguj kliknij poniższy link i zgłoś zagrożenie na mapie zagrożeń:
https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html