Środa większe zachmurzenie z przejaśnieniami, małe szanse na deszcz. Wieczorem i w nocy silniejsze mgły!

Temperatura🌡: 6°C max. 9°C / Noc 9°C,
Wilgotność: 82%,
Ciśnienie: 1017 hPa stałe,
Wiatr 🌬: południowo-wschodni 4 km/h w porywach do 13 km/h,
Biometeo: pomiędzy obojętnymi a niekorzystnymi 😶/😴.

Środa z większym ☁️ zachmurzeniem z przebijającym 🌤 się słońcem i możliwymi licznymi przejaśnieniami. Temperatura max. 🌡9°C wieczorem 🌙 ok. 🕖 19:00 spadnie do 🌡6°C i co ciekawe znów zacznie ⏫ wzrastać, w nocy 🌔 spodziewana temperatura podobna jak w dzień 🌡9°C. Szanse na opady 🌧 zmienne od 10% – 35%, jednak w naszej ocenie i wg aktualnych obrazów radarowych, obecnie mogą pojawić się jedynie przelotne mżawki.
🚨⚠️ Uwaga dziś wieczorem 🌙 spodziewamy się dość silnych 🌫 mgieł, miejscami widoczność 👀 może spadać do kilku ⚠️ metrów. Mgły utrzymają się od wieczora do nocy, jednak ich obecność jest możliwa jutro nad ranem. Zalecamy 🚙🚗🚴‍♂️🚴‍♀️🚶‍♀️🚶‍♂️ wszystkim zachowanie szczególnej ostrożności.⚠️🚨

Czwartek cieplejszy, przynajmniej wg termometrów do 🌡11°C z 70% szansą na opady 🌧 deszczu, wstępnie prognozowane opady mogą pojawić się późnym popołudniem. Wiatr 🌬 od 10 km/h z porywami sięgającymi do 30 km/h, w nocy 🌙 temperatura spadnie do ok. 8°C. Ze względu na towarzyszący wiatr 🌬 odczuwalne temperatury🌡🥶 mogą być znacznie niższe. Więcej szczegółów w kolejnych prognozach.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl