Komunikat specjalny! Czy nadchodzi Zima!? Na pewno tak, my dbamy o wasze bezpieczeństwo, a wy korzystacie podwójnie!

Będziemy wdzięczni za 👀 przeczytanie i udostępnienia! Z waszą pomocą 💪 wszystko staje się możliwe!

Koniec roku 2019 jest dla nas łaskawy pod względem 🌡 temperatur i 🌤 pogody, jakiej doświadczamy w tym 📆 okresie. Niestety zaglądając w dalsze prognozy, można zauważyć nieuniknione spadki ⏬🌡 słupków rtęci wraz z 🥶 przymrozkami. Następstwem tej sytuacji mogą być pojawiające się opady 🌨 śniegu czy oblodzenia ❄, przez co na pewno nie zabraknie potencjalnie niebezpiecznych sytuacji⚠️

Dla nas ☝️ będzie to kolejny okres wzmożonej pracy, aby jako Alert Mosina starać się zadbać o wasze bezpieczeństwo i w porę wystawiać 🚨 Alerty ⚠️. Zimowy ❄ okres jest bardzo trudny dla wszystkich 🚗🚙🚶‍♂️🚶‍♀️🚔🚒🚑, dlatego starając się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy 🤝 nawiązać współpracę z lokalnymi firmami. Chcemy, aby w ramach tej współpracy stawali się oni naszymi partnerami w sprawach poprawy ⚠️🚨 bezpieczeństwa.

Z radością 😁 informujemy, iż pierwszym naszym Partnerem staje się firma Glanc Fura, która w swojej ofercie posiada usługi poprawiające bezpieczeństwo 🚙 kierowców, a co za tym idzie 🚶‍♂️ pasażerów i pieszych. W ramach naszej współpracy mogą Państwo liczyć na fachową 👍 pomoc, porady 💁‍♂️ czy rabaty 💰 na usługi. Wszelkie szczegóły naszego partnerstwa wraz z informacjami o korzyściach i rabatach będą pojawiały się w naszych kolejnych 🌤 prognozach, alertach 🚨 czy też osobnych ☝️ postach. Polecamy obserwację naszej współpracy, a na pewno uda nam się osiągnąć nasz wyznaczony cel, czyli poprawę bezpieczeństwa!

Zachęcamy do polubienia 👍 strony Glanc Fura na Facebooku, aby być na bieżąco. Wkrótce również tam pojawi się informacja o naszej współpracy.

Oto link do strony naszego nowego partnera: https://www.facebook.com/glancfuramosina/