Niedziela pochmurna i zimna, małe szansze na opady. Wieczorem i w nocy mgły!

Temperatura 🌡: 3°C / Noc 0°C, odczuwalnie ok. -1°C,
Wilgotność: 78%,
Ciśnienie: 1025 hPa malejące,
Wiatr 🌬: południowo-zachodni 5 km/h w porywach do 14 km/h,
Biometeo: korzystne 😁 ze znacznym obciążeniem zimnem 🥶.

Niedziela temperatura max. dzisiaj to tylko🌡3°C z pełnym zachmurzeniem ☁️. Wiatr 🌬 zachodnio-południowy z maksymalnymi porywami ok. 14 km/h. Szanse na opady nadal niskie, jednak w przypadku ich pojawienia spodziewamy się deszczu ze śniegiem 🌧🌨 lub samego 🌨 śniegu. W razie potrzeby będziemy wydawać stosowne alerty. W 🌙 nocy temperatura spadnie do 🌡-0°C, odczuwalnie osiągnie ok -3°C.

Alert 🚨 wieczorem ⚠️ prognozujemy możliwość pojawienia się 🌫 mgieł, które 🚨 nasilą się w nocy i pozostaną z nami do poniedziałkowych godzin porannych. Zalecamy wszystkim zachowanie ostrożności ⚠️, tym bardziej że oprócz mgieł nad ranem może być ślisko❄🚙🚶‍♂️.

Poniedziałek bardzo zimny temp w ciągu dnia do 2°C, a w nocy możliwe przymrozki do -3°C. Jutro możliwe opady deszczu ze śniegiem 🌧🌨, a szanse na ich pojawienie się sięgają do 60%⚠️. Cały dzień pochmurny i ponury z ponownym nasileniem się wiatru w porywach do ok. 30 km/h, z tego względu temperatury odczuwalne będą o wiele niższe 🥶. W razie pojawiania się niebezpiecznych sytuacji takich jak opady śniegu czy ślizgawice postaramy się jak zawsze informować Państwa na bieżąco.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl