Alert opady marznącego deszczu lub śniegu. Może być ślisko i niebezpiecznie!

🚨 ALERT ⚠️ możliwe opady marznącego deszczu lub śniegu. Z uwagi na sytuację spodziewamy się powstawania gołoledzi. Zalecamy szczególne zachowanie ostrożności 🚶‍♂️ pieszym i kierowcom 🚙 ⚠️.

⚠️💰 Komunikat dla wszystkich, którzy nie zdążyli wymienić opon na zimowe ❄. Specjalnie dla was w ramach naszej pierwszej akcji poprawiania bezpieczeństwa z Glanc Fura, na hasło „Alert Mosina” otrzymacie 10% 💰 rabatu na usługę wymiany opon. Wszystkich chętnych na skorzystanie z oferty prosimy zapisywać się telefonicznie pod nr. 📱 576-221-850 lub osobiście w siedzibie Glanc Fura Krosno ul. Główna 100. Nie dajmy się zaskoczyć ⚠️

Omówienie sytuacji:

Na obrazie radarowym widać zmierzający z kierunku północno-zachodniego front z aktywnymi opadami 🌧 deszczu. Z uwagi na dość niskie temperatury 🥶 i wiatr w porywach 🌬 do 16 km/h deszcz może być ❄ marznący ⚠️ Nie możemy także wykluczyć lokalnych opadów 🌨 śniegu. Opadów u nas spodziewamy się ok. godziny 21:00, w przypadku ich wystąpienia na pewno będzie ślisko ❄. Prosimy poinformować o zagrożeniu innych, będziemy wdzięczni za udostępnienia.