Podziękowania i życzenia noworoczne!

Dziękujemy wszystkim za 2019 rok !!! Pozwólcie, że z tej okazji podzielimy się z wami kawałkiem naszej historii.

Dla nas ten czas jest bardzo szczególny, ponieważ w lutym rozpoczęliśmy działalność jako Alert Mosina. Od startu aż dotąd towarzyszyło nam wiele sukcesów, które zawdzięczamy wam wszystkim! Obecnie jest nas ponad 1400 i ta liczba cały czas rośnie.

Początkowo działaliśmy na Facebooku, a już w sierpniu dzięki pomocy Dominik Kesselring udało nam się oddać do waszego użytku pierwszą wersję naszej aplikacji mobilnej Alert Mosina. W tym samym czasie nawiązaliśmy współpracę z Mosiński Alarm Smogowy, dzięki czemu w naszej aplikacji pojawiły się dane i alerty smogowe. Uruchomiliśmy stację burzową Blitzortung, a z pomocą Piotra Solarza z firmy Digitalwoods poszerzyliśmy funkcjonalność o automatyczne alerty o zbliżającej się burzy. Dzięki zaangażowaniu Jan Bylczyński zostaliśmy opisani w Gazeta Mosińsko-Puszczykowska, a za sprawą Łukasz Kasprowicz w Gazeta Fakty Mosińsko-Puszczykowskie. Dwa wspaniałe artykuły sprawiły, że poszerzyło się grono osób zainteresowanych naszym działaniem. Oprócz wspomnianych powyżej udało nam się pozyskać wielu partnerów, którzy starali się informować innych o naszym istnieniu, a są wśród nich: TTVI MosinaE-mosina.plCzas MosinyGmina Mosina – aktualności, dyskusjeOsiedle za Moreną Mosina – Budzyń, PożegowoOsiedle nr 4 „Za Barwą”Jadłodzielnia-Mosina i nasz partner od bezpieczeństwa drogowego Glanc Fura. Dziękujemy też Mateusz Radek, który na początku naszej działalności wspomagał tworzenie naszych prognoz pogody.Jeżeli o kimś zapomnieliśmy, bardzo przepraszamy, prosimy o info i poprawimy wpis.

Oprócz naszych partnerów bardzo ważni są dla nas nasi użytkownicy i odbiorcy. W ciągu roku udało nam się napisać wiele prognoz pogody, ostrzegaliśmy przed niebezpieczeństwami i braliśmy udział w poszukiwaniach zaginionych osób i zwierząt. Za każdym razem otrzymywaliśmy od was polubienia, udostępnienia, ciekawe komentarze oraz dużo wiadomości prywatnych. Wysyłaliście do nas ciekawe informacje, zdjęcia dotyczące aktualnej sytuacji oraz podziękowania. Wszystkie te sytuacje napawają nas dumą i dodają siły na kolejne działania. Rok 2020 przyniesie na pewno zmiany i nowości, o których będziemy was informować jak zawsze na bieżąco.

Z tego miejsca składamy wielkie podziękowanie dla wszystkich ze szczerymi życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku. Bawcie się dobrze i uważajcie na siebie! Dziękujemy, że jesteście z nami!