Nowy tydzień ze zmienną pogodą. Dziś od rana deszczowo, później poprawa. Wtorek deszczowy.

Temperatura 🌡: max. 10°C / noc ok. 2°C,
Wilgotność: 89%,
Ciśnienie: 996 hPa stałe,
Wiatr 🌬: południowo-zachodni, później wschodni od 6 do 13 km/h w porywach do 29 km/h
Biometeo: obojętne 😶.

Poniedziałek od rana deszczowy, opady mogą utrzymać się do godzin popołudniowych. Na obrazie radarowym widać stacjonujący w naszych okolicach front deszczowy, który to właśnie może przynosić przelotne lub bardziej długotrwałe opady. W miarę upływu czasu sytuacja będzie ulegała poprawie, istnieje szansa na pojawianie się przejaśnień. Przez cały dzień panować będą obojętne warunki biometeorologiczne. Maksymalna temperatura, jakiej się podziewamy to 10°C, odczuwalnie ok. 8°C do 9°C. Wiatr spokojny i zmienny początkowo południowo-zachodni z porywami do 29 km/h, później zmieni kierunek na wschodni, utrzymując swoje prędkości. Wieczorem spokojnie i bez opadów z temperaturą ok. 5°C. Noc z wahaniami temperatury pomiędzy 2°C a 4°C, około godziny 3:00 pojawią się opady deszczu, które utrzymają się do wtorku.

Wtorek deszczowy z nieco silniejszym wiatrem i max. temperaturą ok. 9°C. Opady deszczu utrzymają się przez cały dzień, jednak istnieją szanse na pojawianie się małych przerw. Wiatr południowo-zachodni od 15 do 18 km/h z porywami do 35 km/h lokalnie przekraczającymi 40 km/h. Wieczorem i w nocy bezdeszczowo z minimalną temperaturą ok. 1°C odczuwalnie 0°C lub poniżej.

Zapraszamy do zapoznawania się z naszymi kolejnymi prognozami.

Polecamy skorzystanie z naszego systemu powiadomień dostępnego w aplikacji „Alert Mosina” lub na stronie https://alert-mosina.pl . Dzięki temu nasze powiadomienia docierają zawsze na czas.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl