Czwartek i piątek z przewagą zachmurzenia i możliwymi opadami deszczu. Aktualne prognozy pokazują niewielkie szanse na burze.

Czwartek
Temperatura 🌡: max. 20°C / Noc ok. 10°C,
Wilgotność: 61%,
Ciśnienie: 1008 hPa malejące,
Wiatr 🌬: południowo-wschodni od 10 km/h do 15 km/h w porywach do 35 km/h,
Biometeo: od rana warunki obojętne, później niekorzystne 😴.

Czwartek od rana ze zmiennym zachmurzeniem i możliwymi przejaśnieniami. Jeszcze przed południem spodziewamy się pojawiania gęstszego zachmurzenia i możliwych przelotnych opadów. Temperatura maksymalna 20°C, wiatr południowo-wschodni do 15 km/h z możliwymi porywami nieprzekraczającymi 35 km/h. Warunki biometeo od rana obojętne w miarę upływu czasu zaczną zmieniać się na niekorzystne. Po południu spodziewamy się bardziej obfitych i długotrwałych opadów, a szanse na ich pojawienie sięgają do 60%. Wraz z opadami mogą pojawiać się słabe i przelotne burze. Noc z pełnym zachmurzeniem i mniejszymi szansami na opady. Dość ciepło, temperatura minimalna ok. 10°C.

Piątek
Temperatura 🌡: max. 18°C / Noc ok. 7°C,
Wilgotność: 70%,
Ciśnienie: 1004 hPa z wahaniami pomiędzy 1001 hPa,
Wiatr 🌬: południowo-zachodni od 6 km/h do 11 km/h w porywach do max. 34 km/h
Biometeo: spodziewamy się niekorzystnych warunków biometeo 😴.

Piątek już od rana pochmurny z opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie ok. 18°C, wiatr południowo-zachodni do 11 km/h z porywami nieprzekraczającymi 34 km/h. Spodziewamy się występowania niekorzystnych warunków biometeo. Przewidywane opady deszczu mogą potowarzyszyć nam do godzin popołudniowych. W późniejszych godzinach szanse na opady zmaleją, istnieje szansa na pojawienie się zmiennego zachmurzenia i przejaśnień. Wieczorem i w nocy spodziewana przewaga zachmurzenia, z możliwymi opadami. Temperatura spadnie do ok. 7°C.

Sobota 18°C i niedziela 15°C w dalszym ciągu z możliwymi opadami deszczu. Dodatkowo w sobotę możliwe burze i silniejszy wiatr z porywami do 40 km/h.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl