Środa ciepła z przewagą słońca bez opadów. Czwartek podobnie, później ze zmiennym zachmurzeniem, a wieczorem i w nocy możliwe opady.

Środa
Temperatura🌡: max. 21°C / Noc ok. 7°C,
Wilgotność: 46%,
Ciśnienie: 1009 hPa malejące,
Wiatr 🌬: północno-wschodni od 8 do 12 km/h w porywach do 29 km/h,
Biometeo: warunki obojętne 😶, później mogą zmianić się na niekorzystne☹😴.

Środa ze spodziewaną przewagą słońca i możliwością pojawiania się zmiennego zachmurzenia. Temperatura maksymalna wzrośnie do 21°C, odczuwalnie wyżej nawet do 25°C. Szanse na opady są bardzo małe i nie przekraczają 15%. Wiatr z północnego-wschodu dość spokojny nieprzekraczający w porywach 29 km/h. Wieczorem i w nocy spodziewamy się czystego nieba, temperatura minimalna osiągnie ok. 7°C. Wiatr zmieni kierunek na wschodni i powieje z prędkością ok. 14 km/h w porywach do 26 km/h.

Czwartek
Temperatura🌡: max. 23°C / Noc ok. 14°C,
Wilgotność: 46%,
Ciśnienie: 1002 hPa malejące,
Wiatr🌬: południowo-wschodni od 8 do 14 km/h w porywach do 33 km/h,
Biometeo: spodziewamy się warunków pomiędzy korzystnymi a obojętnymi 😄/😶.

Czwartek od rana zapowiada się słonecznie ze słabym wiatrem południowo-wschodnim osiągającym w porywach do 19 km/h. Po południu porywy wiatru mogą przekraczać 30 km/h. Temperatura maksymalna osiągnie 23°C, a w zależności od prędkości wiatru odczuwalnie może dochodzić nawet do 27°C. W ciągu dnia szanse na opady małe do 10% jednak już po godzinie 15 może pojawić się słabe zachmurzenie. Wieczorem ryzyko opadów będzie stopniowo wzrastać. Przelotne opady mogą pojawić się ok. godziny 21. Noc z pełnym zachmurzeniem i silniejszym wiatrem dochodzącym w porywach do 40 km/h. Temperatura spadnie do ok. 14°C, w dalszym ciągu w nocy spodziewamy się opadów deszczu z przerwami.

Piątek pochmurny, deszczowy, wietrzny i chłodniejszy.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl