Weekend ciepły ze zmiennym zachmurzeniem i możliwymi słabymi opadami. Popołudniami silniejsze porywy wiatru.

Piątek
Temperatura🌡: max. 24°C / Noc 12°C,
Wilgotność: 67%,
Ciśnienie: 1015 hPa rosnące,
Wiatr🌬: północno-zachodni od 6 do 15 km/h w porywach do 35 km/h,
Biometeo: warunki obojętne 😶 ulegną zmianie na korzystne😁.

Piątek z dość dużym zachmurzeniem i możliwymi przejaśnieniami. Temperatura max. 24°C odczuwalnie do 26°C. Od rana było deszczowo, obecnie szanse te stopniowo maleją i w przypadku występowania opadów powinny one mieć charakter słabych i przelotnych. Wiatr z porywami przekraczającymi 30 km/h. Po godzinie 15:00 spodziewamy się słabszego zachmurzenia i większej ilości przejaśnień. Noc spokojna bez opadów z czystym i bezchmurnym niebem. Temperatura minimalna spadnie do ok. 12°C.

Sobota
Temperatura🌡: max. 27°C / Noc ok. 17°C,
Wilgotność: 48%,
Ciśnienie: 1016 hPa stałe,
Wiatr🌬: południowo-zachodni od 9 do 20 km/h w porywach do 43 km/h,
Biometeo: spodziewane korzystne 😁 warunki z możliwą zmianą na obojętne😶.

Sobota od rana bardzo słoneczna z temperaturą max. 27°C, odczuwalnie do ok. 28°C. W ciągu dnia możliwe pojawianie się zmiennego zachmurzenia jednak według aktualnych prognoz na niebie powinno dominować słońce. Po południu pojawią się silniejsze porywy wiatru przekraczające 40 km/h. Szanse na opady bardzo niewielkie do 25%, w przypadku ich występowania spodziewamy się ich w postaci przelotnej. Wieczorem wiatr zacznie się uspokajać, a jeszcze przed północą zachmurzenie będzie się stopniowo nasilało. W nocy pełne zachmurzenie ze wzrostem szans na opady do ok 45%. Temperatura minimalna osiągnie ok. 17°C.

Niedziela
Temperatura🌡: max. 28°C / Noc ok. 18°C,
Wilgotność: 53%,
Ciśnienie: 1014 hPa malejące,
Wiatr🌬: południowo-zachodni od 8 do 22 km/h w porywach do 45 km/h,
Biometeo: spodziewane korzystne 😁 warunki z możliwą zmianą na obojętne 😶.

Niedziela wstępnie zapowiada się z przewagą zachmurzenia i niewielką ilością przejaśnień. Temperatura max. 28°C, odczuwalnie podobnie. Po południu wiatr z porywami dochodzącymi do ok. 50 km/h. Szanse na opady ponownie niewielkie do 25%. Wieczorem spodziewamy się słabszego zachmurzenia i większej ilości przejaśnień. Po godzinie 20:00 wiatr powinien się uspokoić. Noc ze zmiennym zachmurzeniem i spadkiem temperatury do 18°C.

Przedstawione powyżej prognozy mogą ulec zmianie, w takim przypadku postaramy się poinformować o tym fakcie we wpisie uzupełniającym.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl