Czwartek i piątek upalne. W piątek wieczorem możliwe opady deszczu, w nocy i nad ranemnw sobote spodziewamy sie burz.

Czwartek
Temperatura🌡: max. 31°C / Noc ok. 16°C,
Wilgotność: 47%,
Ciśnienie: 1017 malejące,
Wiatr🌬: południowo-wschodni od 5 do 14 km/h w porywach do 27 km/h,
Biometeo: warunki korzystne 😁 ze zmianą na niekorzystne ze względu na wysokie temperatury🥵.

Czwartek ze spodziewaną przewagą słońca i czystego nieba. Temperatura max. 31°C odczuwalnie do 34°C. Cały dzień zapowiada się pogodnie i upalnie. Ogólne warunki biometeo korzystne, mogą ulegać zmianie na niekorzystne ze względu na panujące wysokie temperatury. Szanse na opady deszczu sięgają poniżej 10%. Zalecamy unikanie nasłonecznionych miejsc i picie odpowiednich ilości wody, aby uniknąć odwodnienia. W upały pamiętajmy o zwierzętach, które bez wody mogą nie przetrwać. Noc zapowiada się spokojnie z przewagą czystego nieba. Temperatura minimalna osiągnie ok. 16°C.

Piątek
Temperatura🌡: max. 31°C / Noc ok. 19°C,
Wilgotność: 42%,
Ciśnienie: 1015 malejące, później zacznie wzrastać,
Wiatr🌬: południowo-wschodni od 7 do 13 km/h w porywach do 30 km/h,
Biometeo: warunki korzystne 😁 ze zmianą na niekorzystne ze względu na wysokie temperatury 🥵.

Piątek od rana ze spodziewaną przewagą słońca i czystego nieba. Po południu pojawi się zmienne zachmurzenie z przejaśnieniami. Szanse na opady sięgają do 30%. Temperatura max. 31°C odczuwalnie do 36°C. Ogólne warunki biometeo korzystne, mogą ulegać zmianie na niekorzystne ze względu na panujące wysokie temperatury. Po godzinie 22:00 spodziewamy się większego zachmurzenia i wzrostu szans na opady deszczu. Noc pochmurna z przewagą zachmurzenia i możliwymi opadami. Temperatura minimalna osiągnie ok. 19°C. W sobotę nad ranem deszczowo z możliwymi burzami – zachowajmy ostrożność!

Weekend poza sobotnimi porannymi opadami i burzami zapowiada się dość spokojnie i pogodnie. Temperatura max. 29°C, minimum 16°C.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biomet biometeo.imgw.pl