Aktualizacja pies odnaleziony, szczegóły poniżej. Alert!!! Dziś w mosinie zaginął pies rasy Husky. Prosimy o udostępnienia!

Aktualizacja: Pies odnaleziony, jutro szczęsliwi właściciele go odbierają 😁🥰🤗🐕

Wszystko dzięki wspaniałej postawie Pani Julii, która znalazła pieska i poinformowała Straż Miejską oraz innych poprzez wpis na swoim profilu Facebook. Zasada tego sukcesu jest prosta, ktoś udostępnił nasz post, a inni go zauważyli. Pojawił się pan Maciej, który widział zgubę i pojawiła się Pani Asia, która skojarzyła nasz wpis z postem Pani Julii, udostępnionym przez Panią Irminę. Pani Joanna dała nam o tym znać w komentarzu i dzięki temu po nitce do kłębka kolejna historia ma szczęśliwe zakończenie i ma wielu bohaterów. Sytuacja rozwiązała się w czasie poniżej godziny.

W imieniu naszym i włascicieli pieska, dziękujemy wszystkim osobom i Mosińskie Spoty Samochodowe za zaangażowanie w poszukiwania i udostępnienia! Cieszymy się, że jesteście z nami, jest moc 💪👍🤝♥️

Pozdrawiamy Alert Mosina.

Dzisiaj rano w godzinach pomiędzy 9:00 a 11:00 z ulicy Tuwima uciekł pies rasy Husky. Niestety do tej pory zmartwionym właścicielom nie udało się go odszukać.

Wszystkich, którzy zauważyliby pieska lub wiedzą coś na jego temat prosimy o kontakt pod naszym alarmowym nr. telefonu 791-147-470 lub przez nasz fan page na Facebook „Alert Mosina”.

Zaginiony pies wiek ok. 15 lat ma problemy ze słuchem oraz zaćmę. Mimo wieku jest bardzo energiczny i uwielbia spacery. Może być wszędzie w Mosinie i okolicach. Istnieje możliwość, że wędruje w kierunku Kamionek, gdzie mieszka na co dzień.

Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i udostępnienia. Załamani właściciele liczą na odnalezienie zguby dzięki pomocy nas wszystkich.