Uwaga! Zwyrodnialcy czy kolejne sztuczki włamywaczy? Właściciele czworonogów zawróćcie uwagę na bezpieczeństwo własne i swoich pupili.

Przeglądając Facebookową tablicę, natrafiliśmy na kolejne niepokojące wieści dotyczące naszych okolic. Zadajemy pytanie wam drodzy użytkownicy czy zauważyliście lub słyszeliście o podobnych przypadkach w pobliżu swojego miejsca zamieszkania? Zalecamy zachowanie ostrożności i czujności! Zamiary ewentualnego sprawcy lub sprawców nie są znane. Może chodzić tylko cierpienie czy uciszenie zwierząt lub np. zlikwidowanie stróża, aby ułatwić włamanie. Szczegóły poniżej.

Jak pisze osoba, która znalazła wędliny przymocowane drutem do kija od szczotki, prawdopodobnie ktoś chciał uciszyć jego pupila. Opisywana sytuacja miała miejsce na osiedlu Madera. Obecnie nie wiemy, czy wędliny były zatrute lub, czy wewnątrz nich, nie zostały umieszczone ostre przedmioty. Od jakiegoś czasu dochodziły nas słuchy o kilku podobnych przypadkach w Gminie, jednak nigdy nie udało nam się odszukać konkretnych informacji.

Publikujemy oryginalną treść oraz zdjęcia autora postu.

Dziś w godzinach popołudniowych odśnieżając znalazłem taką ,,niespodziankę,, przy moim płocie. Chyba na osiedlu ,,Madera,, mamy ,,miłośnika zwierząt,, który chce uciszyć mojego psa ! Na kiju od szczotki drutem umocowanie wędliny !!!

Źródło: cytowana treść i zdjęcia pochodzą z prywatnego profilu użytkownika M. B.