Alert odwołany, kot odnalazł się i jest w domu! W Krosinku zaginął długowłosy kot. Prosimy o pomoc i udostępnienia. Dla znalazcy przewidziana nagroda!

Dzisiaj 31 marca, otrzymaliśmy informacje od właścicielki, że kotek odnalazł się i jest już w domu. Dziękujemy wszystkim za pomoc w poszukiwaniach i udostępnienia.

🚨‼

Dnia 25 marca w Krosinku zaginął kotek o imieniu Puszek. Sierść w dominującym kolorze białym z domieszką odcieni szarego, brązowego i czarnego. Szczegóły widoczne na fotografiach! Pupil reaguje na swoje imie, jednak wykazuje się nieufnością do obcych osób. Do zaginięcia doszło w okolicach ulic: Różanej, Ludwikowskiej, Wiejskiej, Góreckiej, Kociołek, Skrzynka, Zielonej, Ogrodowej, Stęszewskiej. Zwierzak może błąkać się po okolicach, jednak istnieje możliwość, iż ktoś przypadkiem lub celowo zamknął go w szopce, garażu, piwnicy itd. Prosimy zwrócić uwagę na wszystkie okoliczności.

Wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek o losie zaginionego kotka, prosimy o kontakt z Alertem Mosina przez Facebook, mailowo: kontakt@alert-mosina.pl lub pod naszym alarmowym nr. tel. 791-147-470. Zmartwiona właścicielka liczy na szczęśliwe zakończenie akcji poszukiwawczej, a my jak zawsze wierzymy w pomoc naszych wszystkich użytkowników 👍😘🤝💪.