Otrzymaliśmy dzisiaj zgłoszenie o niepokojącej sytuacji dotyczącej psa. Prosimy o wzmożoną czujność szczególnie osoby mieszkające w okolicach Madery.

Otrzymaliśmy dzisiaj zgłoszenie o niepokojącej sytuacji dotyczącej psa. Prosimy o wzmożoną czujność szczególnie osoby mieszkające w okolicach Madery.

Bardzo prosimy o udostępnienia. Ostatnio bardzo dużo słyszy się o porzucaniu bezbronnych zwierząt, co jest karalne i regulują to przepisy prawa. Nie bądźmy obojętni na takie krzywdy!

O godzinie około 18.40 dzisiaj 02.04.2023 r. widziałem dziwnie niepokojącą sytuację. Z lasu przy ulicy Słonecznej w Mosinie na tzw. Maderze wyszedł mężczyzna około 40+ niosący kolczatkę i młody chłopak ok. 14-15 lat niosący smycz. Wyszli z lasu bez psa. Wsiedli do małego czarnego samochodu i odjechali. Zastanawiające gdzie jest pies. Gdyby ktoś zobaczył błąkającego się psa lub…. w lesie…. Zgłosi gdzie trzeba. Może ktoś widział tych panów lub wie co stało się z psem?

Nie wiemy jak zakwalifikować zdarzenie, a bez konkretnych informacji ciężko osądzać. Być może piesek uciekł na spacerze albo postanowił pobiec do domu i się zgubił, a jego zmartwieni właściciele go poszukują. Możliwe też, że został porzucony w lesie przywiązany do jakiegoś drzewa. Teorii na ten temat można postawić wiele, dlatego wszystkich mieszkających w okolicach prosimy o wzmożoną czujność. Możliwe, że ktoś zauważy błąkającego się psiaka lub uda się usłyszeć skomlenie osamotnionego czworonoga przebywającego w lesie. Prosimy o rozglądanie się wszystkich lubiących spacery po lesie. Może ktoś zauważył opisywaną sytuacje albo czytają ją wspomniani w opisie Panowie, którzy chcieliby wyjaśnić sytuację w wiadomości prywatnej do nas.

Patrząc na to, co dzieje się na świecie i jak ludzie postępują, bardzo się cieszymy, że ktoś postanowił zainteresować się tą sytuacją. Mamy nadzieje, że w tym przypadku nie wydarzyło się nic tragicznego i wkrótce uda nam się poznać prawdę, która pozwoli nam odetchnąć z ulgą.

Mapka: Google Maps, zdjęcie poglądowe: Pixabay