Deszczowa niedziela. Alert na poniedziałek!

Deszczowa i ponura niedziela 🌧 Alert na poniedziałek! 🚨 Prosimy Udostępniać i ponformować bliskich lub znajomych ⚠️

Temperatura 🌡: max 17°C / Noc 15°C,
Wilgotność: 68%,
Ciśnienie: 1008 hPa malejące,
Wiatr 🌬: południowo-zachodni 10 km/h w porywach do 18km/h, możliwe silniejsze podmuchy,
Biometeo: niekorzystne 😴

Niedziela z dużym zachmurzeniem i możliwymi licznymi przelotnymi oraz długotrwałymi opadami w ciągu dnia. 🌧 Silniejsze opady deszczu możliwe też w godzinach nocnych 🌙 oraz wczesno-porannych. Przez wiatr i opady temeratura odczuwalna dość niska.

Alert na poniedziałek⚠️

Wydajemy ostrzeżenie 🚨 przed poniedziałkowymi 🌬 silnymi wiatrami. Możliwe podmuchy od 70 do 100 km/h, z możliwymi porywami ponad 100 km/h. Wielkopolska znajduje się na liście najbardziej zagrożonych województw. ⚠️ Zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności podczas dojazdów do pracy i innych miejsc. Polecamy jeszcze dziś pozabezpieczać wszystko wokół swoich domów i mieszkań. 🏡🏢 Silny wiatr może powodować szkody w drzewostanie, jak i szkody miejskie np. uszkodzenia dachów. W tym przypadku istnieje duże prawdopodobieństwo licznych przerw w dostawie 💡🕯 prądu, a ze względu na skale zagrożenia przerwy te mogą być długotrwałe. 🕰 Zaznaczamy ze wraz z wkraczaniem frontów związanych z układem niskiego ciśnienia, istnieje ryzyko wystąpienia licznych 🌧🌧🌧 opadów deszczu, a także miejscowych burz.⛈⚡

Zalecamy wszystkim aktualizację naszej aplikacji 📲 do wersji 2.0.5 dostępnej w sklepie Google Play. Najnowsza wersja posiada bardziej niezawodny i szybszy system powiadamiania FCM oraz przejrzyste treści wraz z obrazkami. Polecamy też skorzystać z systemu powiadomień dostępnego na naszej stronie https://alert-mosina.pl – czerwony dzwoneczek w dolnym lewym narożniku. Wszystko to pozwoli nam lepiej docierać do Państwa z ważnymi komunikatami.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl