Kolejne dni zapowiadają się deszczowo. W nocy ze środy na czwartek i w czwartek może być mgliście. Następne dni wietrzne!

Temperatura 🌡: 2°C max. 5°C / Noc ok. 5°C,
Wilgotność: 88%,
Ciśnienie: 1018 hPa malejące,
Wiatr 🌬: południowo-zachodni 9 km/h w porywach do 20 km/h,
Biometeo: niekorzystne.

Dziś cały dzień pochmurny i ponury, od rana możliwe przelotne opady. W godzinach popołudniowych spodziewamy się pojawiania bardziej długotrwałych opadów deszczu, a szanse na ich występowanie sięgają od 40% do 70%. Wiatr z możliwymi porywami do 20 km/h uspokoi się chwilowo w czwartek. Później z dnia na dzień będzie przybierał na sile.

Uwaga ⚠️ w nocy ze środy na czwartek i w czwartek od rana, prognozowana jest możliwość występowania silnych mgieł. Zalecamy wszystkim zachowanie ostrożności ⚠️.

Czwartek od rana możliwe silne mgły i przelotne opady, po południu i wieczorem szanse na opady wzrosną do 90%. Wiatr południowo-zachodni od 5 km/h w porywach do 15 km/h. Temperatura max. W ciągu dnia 8°C, w nocy spadnie do 6°C.

Piątek ze zmiennym zachmurzeniem i szansami na opady do 50%, sobota bezdeszczowa. W te dni niestety będzie wietrznie ⚠️, wydajemy ostrzeżenie przed silnymi wiatrami i zalecamy zachowanie ostrożności. W piątek spodziewamy się porywów do 26 km/h, a w sobotę wartość ta przekroczy 30 km/h. Więcej szczegółów w kolejnych prognozach.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl