Co nas czeka w weekend? Prognoza na najbliższe dni.

Użytkownikom naszej aplikacji będziemy wdzięczni za polecenie jej innym wraz z systemem powiadomień dostępnym  na stronie „alert-mosina.pl”

Dzisiaj
Temperatura 🌡: 9°C / Noc ok. 7°C,
Wilgotność: 88%,
Ciśnienie: 999 hPa rosnące,
Wiatr 🌬: północno-zachodni 16 km/h w porywach przekraczających 30 km/h
Biometeo: niekorzystne do końca tygodnia 😴.

Zgodnie z naszą wtorkową prognozą cały czas mamy do czynienia z deszczową i wietrzną pogodą. Dzisiaj przez cały dzień nadal ponuro i wietrznie. W ciągu dnia szanse na opady zmalały, jednak w przypadku ich wytępienia mogą mieć one charakter krótkotrwały i przelotny. Wiatr z porywami przekraczającymi 30 km/h powinien nieco uspokoić się wieczorem, gdzie jego porywy nie przekroczą 20 km/h. W nocy spodziewamy się kolejnych opadów deszczu, na szczęście z plusową temperaturą ok. 7°C.

Sobota deszczowa z wiatrem południowo-zachodnim nieprzekraczającym w porywach 20 km/h. Temperatura 12°C w ciągu dnia i ok. 6°C w nocy. Pojawiające się od rana opady bedą przelotne, jednak mogą one nasilać się po południu i wieczorem. W tym samym czasie wiatr zacznie przybierać na sile i osiągnie prędkości do 30 km/h.

Niedziela z temperaturami 8°C i ok. 6°C w nocy. Podobnie jak sobota będzie to deszczowy i ponury dzień z możliwymi przejaśnieniami. Wiatr zachodni z porywami sięgającymi 40 km/h. Według wstępnych prognoz deszczowa aura pozostanie z nami do wtorku. Od poniedziałku spodziewamy się osłabienia wiatru, a już w środę powinny pojawić się liczniejsze przejaśnienia. Niestety od tego dnia w nocy z wtorku na środę pojawią się kolejne przymrozki. Więcej szczegółów w kolejnych prognozach.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl