Poniedziałek i wtorek deszczowe. Z wtorku na środę możliwe oblodzenia! Środa z przejaśnieniami.

Temperatura 🌡: 6°C max. ok. 7°C / Noc 3°C,
Wilgotność: 89%,
Ciśnienie: 1007 hPa stałe,
Wiatr 🌬: zachodni 7 km/h w porywach do 19 km/h,
Biometeo: niekorzystne 😴.

Dzisiaj cały dzień ponury i pochmurny z przelotnymi opadami i mżawkami. Po południu i wieczorem opady będą się nasilały i mogą utrzymać się przez całą noc. Temperatura max. ok 7°C w nocy spadnie do 3°C. Wiatr spokojniejszy 7 km/h z porywami ok. 13 km/h, w późniejszych godzinach przyśpieszy do 19 km/h.

Wtorek podobnie jak dziś ponury i deszczowy z małą szansą na pojawienie się przejaśnień. Ciśnienie spadnie poniżej 1000 hPa, jednak wieczorem zacznie ponownie wzrastać. Wiatr zachodni i północno-zachodni 10 km/h w porywach do 27 km/h. Warunki biometeo w dalszym ciągu niekorzystne. Temperatura 6°C w ciągu dnia w nocy przymrozki ❄ ok. -1°C, które ze względu na wiatr odczuwalnie mogą sięgać -5°C ⚠️ W nocy z wtorku na środę zalecamy zachowanie ostrożności, w przypadku opadów i przymrozków będą pojawiać się oblodzenia⚠️ Informujemy o możliwości wystawienia przez nas 🚨 Alertu w przypadku faktycznego wystąpienia zagrożenia.

Środa z największą szansą na przejaśnienia i możliwymi przelotnymi opadami. Uwaga od rana po nocnych opadach i przymrozkach może być ślisko⚠️🚨 Ciśnienie może osiągnąć ok. 1030 hPa. Temperatury 5°C w ciągu dnia ze spadkiem do 0°C w nocy. Wiatr zachodni i północno-zachodni 10 km/h w porywach do 20 km/h. Więcej szczegółów w kolejnych prognozach.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl