Poniedziałek wietrznie ze zmiennym zachmurzeniem, możliwe przejaśnienia wieczorem deszczowo. Wtorek deszczowy z wieczornym rozpogodzeniem..

Temperatura 🌡: 4°C max. 8°C / noc 3°C,
Wilgotność: 84%,
Ciśnienie: 1017 hPa rosnące, po południu zacznie spadać,
Wiatr 🌬: zachodni i północno-zachodni 24 km/h w porywach do max. 62 km/h,
Biometeo: pomiędzy niekorzystnym a obojętnym 😴😶.

Poniedziałek nadal wietrzny od 24 do 28 km/h z możliwymi porywami przekraczającymi 60 km/h. Późnym popołudniem i wieczorem wiatr powinien wyciszyć się jednak tylko na kilka godzin. W ciągu dnia istnieje możliwość pojawiania się nielicznych przejaśnień i przelotnych opadów deszczu, a temperatura maksymalna osiągnie ok. 8°C. Wieczorem deszczowo, najsilniejszych opadów spodziewamy się od godziny 21:00 i mogą one utrzymać się nawet do rana. W nocy po raz kolejny da nam o sobie znać silniejszy wiatr początkowo południowy 19 km/h w porywach do 41 km/h, później południowo-zachodni od 19 do 23 km/h w porywach do 45 km/h.

Wtorek deszczowy, ponury i wietrzny. Od rana słabsze i przelotne opady będą nasilać się w miarę upływu czasu. W meteorogramach zauważyć można niewielkie szanse na pojawianie się słabych burz około godzin południowych. Wiatr południowo-zachodni od 21 do 27 km/h w porywach ponownie przekraczających 60 km/h. Temperatura max. w ciągu dnia osiągnie ok. 11°C. Ciśnienie 999 hPa z możliwym spadkiem do 995 hPa, niskie ciśnienie utrzyma się do wieczora w środę, gdzie zacznie wzrastać. Wieczorem i w nocy istnieje szansa na rozpogodzenie i pojawienie się czystego nieba z temperaturą minimalną ok. 1°C. Wiatr południowo-zachodni 12 km/h w porywach do 28 km/h. Środa od rana deszczowa i wietrzna w porywach do 44 km/h z możliwymi przejaśnieniami. Więcej szczegółów w kolejnych prognozach.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl