Środa i czwartek kontynuacja pogodnych słonecznych dni bez opadów. Temperatury rosną.

Temperatura 🌡: max. 8°C / Noc ok. -2°C,
Wilgotność: 25%,
Ciśnienie: 1036 hPa malejące,
Wiatr 🌬: wschodni i wschodnio-południowy od 14 km/h do 18 km/h w porywach do 40 km/h,
Biometeo: korzystne 😎.

Środa słoneczna z bezchmurnym niebem, bez opadów deszczu. Maksymalna temperatura dzisiaj wyniesie ok. 8°C. Ciśnienie atmosferyczne wynosi obecnie 1036 hPa i cały czas maleje. Dziś podobnie jak w dni poprzednie panują korzystne warunki biometeo. Wiatr w ciągu dnia zmienny z możliwymi silniejszymi porywami do 40 km/h, zgodnie z wcześniejszymi prognozami uspokoi się po zachodzie słońca. Wieczór i noc spokojne z czystym niebem. W nocy prognozujemy przymrozki ok. -2°C odczuwalnie ok -4°C, a wiatr powieje z maksymalnymi porywami do 27 km/h.

Czwartek z prognozowaną przewagą słońca i maksymalną temperaturą ok. 11°C. Jeszcze przed południem na niebie może pojawić się zmienne zachmurzenie bez opadów deszczu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1032 hPa i w dalszym ciągu utrzyma się jego spadkowa tendencja. Wiatr wschodni od 13 km/h do 16 km/h w porywach do 35 km/h. Wieczór i noc ze zmiennym zachmurzeniem, temperatura minimalna wyniesie ok. 2°C. Wiatr wschodni w porywach do 25 km/h, za jego sprawą odczuwalna temperatura może spaść do 0°C lokalnie ok. -1°C.

Piątek i sobota zapowiadają się jako najcieplejsze dni tego tygodnia z temperaturami od 14°C do 16°C bez przymrozków. Niestety od niedzieli spodziewamy się ochłodzenia z możliwymi kolejnymi przymrozkami. Zapraszamy do zapoznawania się z naszymi kolejnymi prognozami.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl