Środa i czwartek słoneczne ze wzrostem temperatur. W dalszym ciągu bez opadów.

Środa:
Temperatura 🌡: max. 18°C, odczuwalnie ok. 20°C / Noc 3°C, odczuwalnie ok. 2°C
Wilgotność: 44%,
Ciśnienie: 1027 hPa stałe,
Wiatr 🌬: północno-wschodni od 9 km/h do 17 km/h w porywach max. do 37 km/h,
Biometeo: warunki korzystne 😎.

Środa pogodna i słoneczna bez opadów. Przed południem na niebie pojawi się zmienne zachmurzenie, jednak spodziewamy dużej przewagi słońca. Temperatura maksymalna 18°C odczuwalnie osiągnie ok 20°C. Wiatr północno-wschodni dość spokojny w przeważającej części dnia porywy nie powinny przekraczać 25 km/h. Po południu od godziny 15 spodziewamy się wzrostu prędkości porywów do ok. 40 km/h. Wieczór i noc spokojne z czystym niebem i wiatrem od 8 km/h do 13 km/h w porywach max. 26 km/h. Temperatura spadnie do 3°C odczuwalne ok. 2°C.

Czwartek:
Temperatura 🌡: max. 20°C odczuwalnie ok. 23°C / Noc 5°C odczuwalnie ok. 4°C
Wilgotność: 37%,
Ciśnienie: 1026 hPa malejące,
Wiatr 🌬: o zmiennych kierunkach od 3 do 7 km/h w porywach do 20 km/h,
Biometeo: spodziewamy się korzystnych warunków biometeo 😎😄.

Czwartek przez cały dzień z przewagą słońca bez opadów, szanse na pojawianie się zachmurzenia są bardzo małe. Temperatura maksymalna wyższa ok 20°C, odczuwalnie ok. 23°C. Wiatr spokojny od rana północno-wschodni, około południa zmieni kierunek na północny, Maksymalne porywy w ciągu dnia nie powinny przekraczać 20 km/h. Wieczorem i w nocy pogodnie z czystym niebem. Wiatr ponownie zmieni swój kierunek i tym razem powieje z kierunku zachodnio-południowego od 6 km/h do 8 km/h w porywach max. do 15 km/h. Temperatura w nocy spadnie do 5°C odczuwalnie ok. 4°C.

Piątek zapowiada się jako najcieplejszy dzień tego tygodnia, jednak więcej szczegółów podamy w kolejnych prognozach.

Wspominana ankieta jest w trakcie przygotowywania i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, opublikujemy ją w okolicach weekendu.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl