Sobota do końca dnia pochmurna z możliwymi przelotnymi opadami. Niedziela po południu deszczowo z możliwymi burzami.

Sobota
Temperatura🌡: obecnie 18°C / Noc ok. 12°C,
Wilgotność: 56%,
Ciśnienie: 1007 hPa rosnące,
Wiatr🌬: południowo-zachodni od 8 do 12 km/h w porywach do 25 km/h,
Biometeo: obojętne ze zmianą na niekorzystne 😶/☹😴.

Sobota od rana zgodnie z piątkową prognozą wietrzna i pochmurna. Porywy wiatru momentami dochodziły do 50 km/h. Obecnie nadal pochmurno z możliwymi przelotnymi opadami i nielicznymi przejaśnieniami. Temperatura 18°C pomału malejąca, warunki biometeo obojętne ze zmianą na niekorzystne. Wiatr aktualnie spokojniejszy z porywami nieprzekraczającymi 25 km/h. Przed godziną 23:00 spodziewamy się opadów deszczu, które potowarzyszą nam do wczesnych godzin porannych. Temperatura minimalna osiągnie ok 12°C.

Niedziela
Temperatura🌡: max. 22°C / Noc ok. 12°C,
Wilgotność: 70%,
Ciśnienie: 1008 hPa stałe, wieczorem rosnące,
Wiatr🌬: wschodni i południowo-wschodni od 3 do 5 km/h w porywach do 18 km/h,
Biometeo: warunki niekorzystne ☹😴.

Niedziela od rana pochmurna z możliwymi przelotnymi opadami deszczu. W ciągu dnia pojawiają się szanse na dość liczne przejaśnienia. Temperatura maksymalna osiągnie ok. 22°C, niestety warunki biometeo będą niekorzystne. Wiatr o wiele spokojniejszy z porywami nieprzekraczającymi 18 km/h. Późnym popołudniem po godzinie 17 spodziewamy się bardziej długotrwałych opadów deszczu, które mogą potowarzyszyć nam do godzin porannych w poniedziałek. Wraz z deszczami istnieje ryzyko na występowanie burz, którym towarzyszyć mogą silniejsze porywy wiatru oraz opady gradu. Sytuacje monitorujemy na bieżąco, w przypadku zagrożenia pojawi się nasz automatyczny alert oraz komentarze dotyczące aktualnej sytuacji. Noc z mniejszymi szansami na burze, jednak nadal deszczowa. Temperatura spadnie do ok.12°C, a wiatr w porywach może osiągać ok. 14 km/h.

Poniedziałek od rana deszczowy, po południu możliwe rozpogodzenie i przejaśnienia. Temperatura max. ok. 20°C, wiatr z porywami przekraczającymi 30 km/h.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl