Poniedziałek pochmurny, chłodny i deszczowy. Wieczorem możliwe burze. Wtorek cieplejszy ze zmiennym zachmurzeniem i silniejszym wiatrem.

Poniedziałek
Temperatura🌡: max. 19°C / Noc ok. 13°C,
Wilgotność: 87%,
Ciśnienie: 1013 hPa malejące,
Wiatr🌬: północny ze zmianą na zachodnio-południowy od 4 do 14 km/h w porywach do 25 km/h,
Biometeo: warunki niekorzystne 😴 ze zmianą na obojętne😶.

Poniedziałek przez cały dzień pochmurny i deszczowy z niewielkimi szansami na przejaśnienia. Temperatura maksymalna osiągnie ok. 19°C i według aktualnych prognoz będzie to najchłodniejszy dzień tego tygodnia. Prawdopodobieństwo opadów mieści się w przedziale od 60% do 90%. Wiatr dość spokojny z porywami nieprzekraczającymi 25 km/h. Ciśnienie 1013 hPa z tendencją powolnego spadku, warunki biometeo niekorzystne ulegną zmianie na obojętne. Po godzinie 17:00 pojawiają się niewielkie szanse na burze. Jeszcze przed godziną 20:00 spodziewamy się rozpogodzenia i możliwego czystego nieba. Noc bez opadów ze spadkiem temperatury do ok. 13°C.

Wtorek
Temperatura🌡: max. 24°C / Noc ok. 14°C,
Wilgotność: 49%,
Ciśnienie: 1009 hPa stałe,
Wiatr🌬: zachodnio-południowy od 6 do 26 km/h w porywach do 55 km/h,
Biometeo: spodziewane obojętne 😶 warunki biometeo.

Wtorek od rana słoneczny z możliwością pojawienia się zmiennego zachmurzenia. Szanse na opady deszczu sięgają do 30%. Temperatura maksymalna osiągnie ok. 24°C. Wiatr jeszcze przed południem zacznie przybierać na sile, a jego maksymalne porywy po południu mogą dochodzić do 60 km/h. Wtedy też między godzinami 14:00 a 17:00 spodziewamy się większego zachmurzenia. Ciśnienie 1009 hPa stałe, spodziewane obojętne warunki biometeo, ze względu na wiatr mogą ulec zmianie na niekorzystne. Wieczorem po godzinie 20:00 wiatr powinien się uspokajać. Noc ze zmiennym zachmurzeniem, przejaśnieniami i spadkiem temperatury do 14°C.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl