Środa ze zmiennym zachmurzeniem, wieczorem i w nocy możliwe deszcze i burze. Czwartek deszczowy od rana, później zmienne zachmurzenie.

Środa
Temperatura🌡: max. 26°C odczuwalnie ok. 29°C / Noc ok. 16°C,
Wilgotność: 54%,
Ciśnienie: 1009 hPa stałe,
Wiatr🌬: południowo-zachodni od 1 do 20 km/h w porywach do 49 km/h,
Biometeo: warunki obojętne 😶 ze zmianą na niekorzystne😴.

Środa ze zmiennym zachmurzeniem i spodziewaną przewagą słońca. Temperatura max. 26°C odczuwalnie może sięgać nawet do 30°C. Wiatr z porywami dochodzącymi do 50 km/h. Po południu spodziewamy się większego zachmurzenia i możliwych słabych i przelotnych opadów deszczu. Sytuacja ulegnie zmianie wieczorem i w nocy, gdzie szanse na opady osiągną do 60%. Wraz z opadami mogą pojawić się burze, którym towarzyszyć mogą intensywne opady i silniejsze porywy wiatru. Temperatura minimalna wyniesie ok. 16°C.

Czwartek
Temperatura🌡: max. 26°C odczuwalnie do 28°C / Noc ok. 15°C,
Wilgotność: 65%,
Ciśnienie: 1007 hPa rosnące do 1010 hPa,
Wiatr🌬: zachodnio-południowy i zachodni od 6 do 18 km/h w porywach do 42 km/h,
Biometeo: spodziewane niekorzystne 😴 warunki ze zmianą na obojętne 😶.

Czwartek od rana deszczowy jednak jeszcze przed południem szanse na opady zaczną maleć i pojawi się zmienne zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna podobnie jak w środę 26°C odczuwalnie do 28°C. Od rana niekorzystne warunki biometeo wraz z poprawą pogody ulegną zmianie na obojętne. Wiatr z porywami przekraczającymi 40 km/h powinien uspokoić się wieczorem, gdzie spodziewamy się słabszego zachmurzenia bez opadów. Noc ze zmiennym zachmurzeniem, przejaśnieniami i wiatrem w porywach do 10 km/h. Temperatura minimalna osiągnie ok. 15°C.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biometeo pogodynka.pl