Nowy tydzień zapowiada się bardzo pogodnie z przewagą słońca. Najbliższe trzy dni będą najcieplejsze.

Poniedziałek
Temperatura🌡: max. 28°C / Noc ok. 14°C,
Wilgotność: 65%,
Ciśnienie: 1029 hPa rosnące, później malejące,
Wiatr🌬: południowo-zachodni i wschodnio-południowy od 5 do 8 km/h w porywach do 17 km/h,
Biometeo: warunki korzystne 😁.

Poniedziałek od rana z przewagą słońca i bardzo słabym zachmurzeniem. Temperatura max. 28°C odczuwalnie do ok. 30°C. Wiatr południowo-zachodni i wschodnio-południowy bardzo spokojny z maksymalnymi porywami do 17 km/h. Przez cały dzień nie spodziewamy się opadów deszczu. Wieczorem spokojnie w dalszym ciągu z przewagą czystego nieba, dość ciepło temperatura ok. 23°C. Noc bez zachmurzenia i opadów, temperatura minimalna osiągnie ok. 14°C.

Wtorek
Temperatura🌡: max. 30°C / Noc ok. 15°C,
Wilgotność: 59%,
Ciśnienie: 1026 hPa malejące,
Wiatr🌬: Południowo-wschodni od 10 do 13 km/h w porywach do 28 km/h,
Biometeo: spodziewamy się korzystnych 😁 warunków biometeo.

Wtorek podobnie jak poniedziałek z przewagą słońca i możliwym bardzo słabym zachmurzeniem. Temperatura max. 30°C odczuwalnie do ok. 31°C. Wiatr wschodnio-południowy nieco szybszy z maksymalnymi porywami do 28 km/h. Przez cały dzień nie spodziewamy się opadów deszczu. Wieczorem spokojnie w dalszym ciągu z przewagą czystego nieba, dość ciepło temperatura ok. 24°C. Noc bez zachmurzenia i opadów, temperatura minimalna osiągnie ok. 15°C.

Środa zapowiada się słonecznie bez zachmurzenia i opadów. Temperatura max. ok. 29°C w nocy spadnie do 14°C. Od czwartku chłodniej, a temperatury oscylować będą w okolicach 20°C. Do końca tygodnia szanse na opady wynoszą ok. 10%. Jest to prognoza długoterminowa i może ulec zmianie. Sytuacje monitorujemy na bieżąco, w przypadku możliwości pojawiania się niebezpiecznych zjawisk meteo będziemy Państwa o tym informować.

Źródła: ICM UM meteo.pl, aplikacja Windy, aplikacja Pogoda & Radar, biomet biometeo.imgw.pl