Aktualizacja! Alert w Mosinie zaginęła Kotka, prosimy o pomoc w poszukiwaniach i udostępnianie.

Aktualizacja 26 września po godzinie 22:00 otrzymaliśmy informację, że kotka odnalazła się i jest już w domu. W imieniu właścicielki i naszym dziękujemy wszystkim z pomoc i udostępnienia 🙂👍

Wczoraj w okolicach ul. Jana Brzechwy w Mosinie zaginęła 6-cio miesięczna, czarno-biała kotka. Wabi się Tasia i na szyi miała obróżkę z dzwoneczkiem i numerem telefonu. Kotka na brzuchu miała bliznę po sterylizacji oraz charakterystyczną plamkę (można powiedzieć, że drobną łysinkę nad prawym okiem). Była bardzo zżyta ze swoim rodzeństwem, które czeka na nią w domu. Tasia była troszkę zdystansowana do ludzi, ale i też bardzo ciekawa wszystkiego jako młody kot, więc niewykluczone, że dała się komuś złapać.

Zwierzak może błąkać się po okolicach, jednak istnieje możliwość, iż ktoś przypadkiem lub celowo zamknął go w szopce, garażu, piwnicy itd. Prosimy zwrócić uwagę na wszystkie okoliczności.

Wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek o losie zaginionego kotka, prosimy o kontakt z właścicielką pod nr tel. 886 *** *** UWAGA!! Na obróżce podany jest inny nr tel. niż w alercie, jednak wszystkie numery są aktualne. Kontakt możliwy jest również za pośrednictwem Alertu Mosina przez Facebook, mailowo: kontakt@alert-mosina.pl. Zmartwiona właścicielka liczy na szczęśliwe zakończenie akcji poszukiwawczej, a my jak zawsze wierzymy w pomoc naszych wszystkich użytkowników 👍😘🤝💪.