Kolejne dobre wieści utworzono nr konta do wsparcia pana Arkadiusza. Pojawiły się miłe gesty powodujące uśmiech na twarzy. Prosimy o udostępnienia.

Dziś do akcji pomocy panu Arkadiuszowi dołączyła Gmina Mosina, która w odpowiedzi na wyrażenie chęci przez wiele osób udzielenia mu wsparcia finansowego, uruchomiła specjalne konto bankowe przeznaczone do dobrowolnych wpłat.

Numer konta – 71 9048 0007 2101 0000 0215 0081
Tytuł przelewu – „Dla pana Arkadiusza”

Bardzo cenimy wparcie płynące z Urzędu Miejskiego w Mosinie, dzięki temu załatwione są wszelkie formalności i regulacje prawne. Pomoc udzielona Panu Arkadiuszowi będzie na pewno skierowana w odpowiedni cel, bez niejasności czy ewentualnych problemów.

W godzinach popołudniowych ponownie rozmawialiśmy z panem Feliksem, kuzynem 56-latka, który przekazał nam kolejne dobre wieści. Pozwolimy sobie zacytować to, co usłyszeliśmy w słuchawce.

„Byliśmy coś załatwić, później jechałem zawieźć Arka do domu i po dojechaniu na miejsce zobaczyliśmy pod furtką 2 worki z węglem, a na klamce wisiała siatka z jedzeniem – bylo to bardzo miłe”.

Dowiedzieliśmy się też o jeszcze jednych odwiedzinach, gdzie mili Państwo dostarczyli długoterminowe pożywienie, a takiej pomocy na pewno było o wiele więcej. W imieniu pana Arkadiusza i jego krewnych bardzo dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie. Wiemy, że dzięki temu mężczyzna, który doświadczył wcześniej strasznej krzywdy, jest teraz szczęśliwy, uśmiechnięty i wie, że otaczają go dobrzy ludzie.

Ponawiamy jednak apel w sprawie odwiedzin i dostarczania pożywienia czy opalu. Sprawa jest bardzo świeża i to wszystko wraz z udzielaną pomocą budzi wiele emocji. Obawiamy się, iż w przypadku niezapanowania nad dostarczanymi podarunkami, może dojść do sytuacji gdzie tego wszystkiego będzie za dużo dla jednej osoby. Szkoda, aby to się zmarnowało, dlatego prosimy o konsultacje każdej próby pomocy z koordynatorami.

Jesteśmy i będziemy w stałym kontakcie z panem Arkadiuszem i jego bliskimi i o każdych ewentualnych potrzebach będziemy starali się informować na bieżąco. Wszystko wymaga czasu, potrzebnego do uporządkowania wszelkich związanych z tym zagadnień.

Dziś na pewno możemy spać spokojnie i cieszyć się, że na najbliższe dni Pan Arkadiusz ma zapewnione pożywienie oraz ciepło w domu. A co najważniejsze dzięki interwencji telewizji TVN, programu „UWAGA” oraz dobrej decyzji Banku, nie ciążą już na nim żadne zobowiązania mogące powodować kłopoty w przyszłości.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim z całego serca za dotychczasową okazaną pomoc, ściskamy was mocno i pozdrawiamy. Zostańcie z nami, aby śledzić dalsze losy tej wspaniałej akcji. Prosimy o udostępnienia.

Źródła: zdjęcie (zrzut ekranu) z programu „Uwaga” telewizja TVN