Aktualizacja, odwołujemy Alert!!! Pies odnaleziony! Dziś w mosinie zaginął pies rasy Owczarek Niemiecki. Prosimy o udostępnienia!

Aktualizacja

Alert Odwołany! Otrzymaliśmy informacje od właściciela, że piesek odnalazł się i jest już w domu! Jeżeli poznamy więcej szczegółów, na pewno podzielimy się nimi tutaj. Zdjęcie szczęśliwego pieska poniżej.

Dziękujemy za liczne udostępnienia! Niewątpliwie możemy ogłosić rekord 86 udostępnień oraz zasięg naszego postu 7951 osób i ta liczba cały czas rośnie. Brawo to wszystko dzięki Wam drodzy użytkownicy i dzięki temu, że nie przechodzicie obojętnie obok takich spraw.

Dzisiaj około 9 godzin temu na Pożegowie zaginał pies rasy Owczarek Niemiecki. Niestety do tej pory zmartwionemu właścicielowi nie udało się go odszukać.

Wszystkich, którzy zauważyliby pieska lub wiedzą coś na jego temat prosimy o kontakt pod naszym alarmowym nr. telefonu 791-147-470 lub przez nasz fan page na Facebook „Alert Mosina”.

Zaginiony pies jest łagodny i przyjazny ludziom. Może być wszędzie w Mosinie i okolicach.

Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i udostępnienia. Załamany właściciel liczy na odnalezienie zguby dzięki pomocy nas wszystkich.

Prosimy o pomoc.